Andrzej Piaseczny – najnowszy teledysk

Ten artykuł przeczytasz w minutę

0

Zgodnie z zapowiedzią na social mediach, Andrzej Piaseczny opublikował dziś teledysk do swojego nowego singla „Miłość”. Prawdopodobnie to najważniejsza piosenka i klip w jego karierze. W tekście do Miłości Andrzej Piaseczny wyznał, że jest gejem, a w teledysku pokazuje piękną historię miłości dwóch mężczyzn. 

 

Na ten teledysk czekali wszyscy fani Andrzeja Piasecznego. Miłość to niezwykle ważna piosenka w jego karierze, w której Piasek po raz pierwszy powiedział o swoim homoseksualizmie. Jak sam przyznał, po latach trzymania swojego życia prywatnego z dala od mediów postanowił zabrać głos. A to wszystko z powodu nagonki, jaką na osoby LGBT prowadzą politycy, odmawiając im praw i człowieczeństwa.

Piaseczny nie ukrywał, że ta piosenka jest autobiograficzna.

– Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem – komentował, zapytany, czy jest przygotowany na to, że media będą łączyć słowa „Miłości” z jego prywatnymi przeżyciami.

 

Andrzej Piaseczny już kilka tygodni temu zapowiadał, że w teledysku Miłość pokaże prawdziwą historię miłości. I tak się stało – w klipie widzimy dwóch mężczyzn, którzy walczą o swoje uczucie i marzą o tym, by móc cieszyć się miłością tak, jak ich heteroseksualni znajomi.

 

Poniżej teledysk do piosenki „Miłość” Andrzeja „Piaska” Piasecznego.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.