Amber Heard winna zniesławienia Deppa!

Ten news przeczytasz w minutę

Wielki triumf popularnego aktora, tymczasem Heard odchodzi z niczym. W dodatku, sąd zarządził 15 milionów dolarów na rzecz Johnnego Deepa, uznając że kobieta jest winna jego zniesławienia.

To był wielki medialny proces transmitowany na żywo prze wiele telewizji oraz serwisy online. Chyba nie było osoby, która nie słyszała o „gównianych” wątkach i innych wielu niechlubnych szczegółach, które wypłynęły podczas procesu Johnny Depp vs. Amber Heard.

Jestem głęboko rozczarowana decyzją ławy przysięgłych – powiedziała Amber Heard po ogłoszeniu wyroku.

Johnny Depp i Amber Heard na premierze „Dziennika zakrapianego rumem” w 2011 roku (Fot. Getty Images)

Najważniejsze fakty z procesu Johnny Depp vs. Amber Heard

Intymne szczegóły dotyczące niestabilnego związku Johnny’ego Deppa i Amber Heard, w tym oskarżenia o nadużywanie substancji niedozwolonych, zostały upublicznione w trakcie procesu sądowego byłej pary o zniesławienie.

Depp pozywa Heard, swoją byłą żonę, o 50 milionów dolarów za artykuł opublikowany w Washington Post, który napisała w 2018 roku, opisując swoje doświadczenia jako ofiara przemocy domowej. Chociaż Heard nigdy nie wymienia Deppa z imienia i nazwiska, jego prawnicy twierdzą, że odniesienia do ich klienta (i wcześniejsze jej oskarżenia o nadużycia po rozwodzie w 2017 r.) są jasne i zaszkodziły karierze i reputacji Deppa. Depp stwierdził, że po jej felietonie Hollywood się od niego odwróciło. W lutym 2019 r. Depp pozwał Heard o zniesławienie, żądając 50 mln dolarów. Zarzucił byłej żonie, że jej wynurzenia, które on uznaje za kłamliwe, zniszczyły mu karierę. Jako rzekomy agresor, w wyniku nacisków studia, zrezygnował z roli w „Fantastycznych zwierzętach”, nie powstała też kolejna część „Piratów z Karaibów”. Heard złożył pozew o 100 milionów dolarów, twierdząc, że Depp i jego zespół prawników zniesławili ją, nazywając jej zarzuty fałszywymi.

Zarzuty nadużycia – wzajemne oskarżenia

Podczas procesu Depp i Heard oskarżali się nawzajem o fizyczne i słowne znęcanie się. Depp twierdził, że Heard biła, kopała, rzucała w niego przedmiotami i odcięła mu czubek palca podczas ich burzliwego związku, gdy Heard twierdziła, że Depp to damski bokser, który ją bił, uderzył o ściany, wyciągnął kosmyki jej włosów i molestował ją seksualnie pod wpływem narkotyków i alkoholu.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.