Adele potwierdziła, że jej nowy album „30” pojawi się w listopadzie

Ten artykuł przeczytasz w 2 min

6

Długo oczekiwany powrót artystki rozpoczął się wraz z wydaniem singla „Easy on Me”, po którego premierze, 19 listopada pojawi się nowy album  „30”.

To był trudny okres w życiu Adele

Najnowszy album Adele zatytułowany „30”, jest kontynuacją jej poprzednich, tj. „19”, „21” i „25” , które odnoszą się do lat w jakich je pisała.  33-letnia artystka, skomentowała w oświadczeniu, że album wyszedł w „najbardziej burzliwym okresie w jej życiu.”

W 2019 roku Adele złożyła pozew o rozwód z mężem Simonem Koneckim będącym szefem organizacji charytatywnej. Para ma młodego syna.

„Po drodze nauczyłam się wielu bolesnych, domowych prawd o sobie” – napisała Adele w swoim oświadczeniu.

Porównała muzykę do „przyjaciela, który bez względu na wszystko pojawia się, mimo że przestała się z nimi kontaktować, gdyż została tak pochłonięta własnym żalem”, dodała: „Mogę z trudem odbudować mój dom i moje serce od tego czasu, a ten album o tym opowiada.”

The return of Adele: industry bills new album 30 as 'huge global event' | Adele | The Guardian

Opisane w niedawnym artykule na okładce Vogue’a jako „rozrywające gardło wołanie o fortepianową balladę”, „Easy on Me” zostało wyświetlony przez Adele na Stories Instagramu w sobotę i zawierało tekst:

“Go easy on me, baby
I was still a child
Didn’t get the chance to
Feel the world around me.”

Po wielu latach zmieniła spojrzenie na swoją karierę

Jednak nawet jeśli powszechnie oczekuje się, że nowa muzyka Adele będzie jednym z najbardziej komercyjnych sukcesów roku, w oparciu o jej rekordowe wyniki sprzedaży na świecie, piosenkarka również zmienia swoje oczekiwania, gdy ponownie wchodzi do zmienionego biznesu.

„Nie ma bombastycznego „Hello” – powiedziała Vogue. „Nie chcę kolejnej takiej piosenki. Ta piosenka wywindowała mnie na inny poziom, którego nie chcę powtórzyć”.

W przeciwieństwie do poprzednich albumów Adele, oczekuje się, że po premierze „30” będzie on dostępny w serwisach streamingowych.  Jednak Vogue poinformował, że artystka była „nieugięta w decyzji, że [album] wyjdzie w namacalnej formie”, również na płytach CD i winylach.

Według doniesień, nowy album będzie zawierał współpracę z producentami i autorami piosenek Maxem Martinem i Shellbackiem, którzy pracowali nad poprzednim singlem Adele „Send My Love (to Your New Lover)”; piosenkarzem i autorem tekstów Tobias Jesso Jr. („When We Were Young” z 2015 r.); producent Inflo; oraz kompozytor i producent Ludwig Goransson , znany ze współpracy z Childish Gambino i filmów takich jak „Czarna Pantera”.

Obejrzyjcie najnowszy klip Adele – „Easy on Me”:

6 Komentarze
 1. mājaslapas izstrāde

  … [Trackback]

  […] There you can find 89901 additional Info to that Topic: mensider.com/adele-potwierdzila-ze-jej-nowy-album-30-pojawi-sie-w-listopadzie/ […]

 2. gateio mówi

  I may need your help. I tried many ways but couldn’t solve it, but after reading your article, I think you have a way to help me. I’m looking forward for your reply. Thanks.

 3. Automated Test platform

  … [Trackback]

  […] Find More on to that Topic: mensider.com/adele-potwierdzila-ze-jej-nowy-album-30-pojawi-sie-w-listopadzie/ […]

 4. bonanza178

  … [Trackback]

  […] Find More to that Topic: mensider.com/adele-potwierdzila-ze-jej-nowy-album-30-pojawi-sie-w-listopadzie/ […]

 5. บุหรี่นอก

  … [Trackback]

  […] Read More Information here on that Topic: mensider.com/adele-potwierdzila-ze-jej-nowy-album-30-pojawi-sie-w-listopadzie/ […]

 6. clone credit cards​

  … [Trackback]

  […] Info to that Topic: mensider.com/adele-potwierdzila-ze-jej-nowy-album-30-pojawi-sie-w-listopadzie/ […]

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.