Adam Levine z Maroon 5 ma nowy tatuaż!

Ten artykuł przeczytasz krócej niż w minutę

2

Adam Levine, lider amerykańskiego zespołu Maroon 5, znany jest również z licznych tatuaży, które pokrywają niemal całe jego ciało. Do tej pory dość konsekwentnie pomijał okolice twarzy, zatrzymując się raczej na szyi. Tym razem zaskoczył wszystkich pokaźną różą wytatuowaną na skroni. Wywołało to liczne komentarze, często negatywne, nawet wśród fanów jego wcześniejszych dziar.

Tatuaży na ciele Adama Levine’a przybywa

Adam Levine, frontman zespołu Maroon 5 robi kolejne tatuaże w ekspresowym tempie. Poprzednią dziarą – motylem lądującym na pajęczej sieci pochwalił się dopiero co, bo w październiku. Czyżby się nudził w trakcie pandemii?

Jakim kolejnym tatuażem zachwyci i zaskoczy Adam Levine?

Adam Levine pochwalił się swoją nową różą na twarzy najpierw w mediach społecznościowych, w drodze na imprezę w Miami. Później „świecił” już swoim nowym dziełem na ściance u boku swojej żony. Ciekawe czy sprawi sobie coś nowego już w grudniu?

Adam Levine, Rose Tattoo

Partners in Crime: He wasn't alone at the event as he was joined by Namibian model wife Behati Prinsloo, 33, who joined him for some red carpet snaps as he showed off his new body art.

Krem do tatuażu – dla ochrony i wyjątkowego wyglądu Twoich tatuaży

Adam Levine Dyes Hair Blue, Debuts New Butterfly Neck Tattoo | PEOPLE.com

36 Tattoosss ideas in 2021 | sleeve tattoos, tattoos for guys, tattoos

Adam Levine Halloween Temporary Tattoo set | Etsy

 

2 Komentarze
  1. Reading your article helped me a lot and I agree with you. But I still have some doubts, can you clarify for me? I’ll keep an eye out for your answers.

  2. yoga music mówi

    yoga music

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.