4 sposoby na wprawienie jej w nastrój do seksu

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Zapewne jak w większości przypadków, prawdopodobnie to Ty jesteś osobą, która inicjuje seks, gdy masz na niego ochotę. To nie twoja wina, badania pokazują, że mężczyźni mają zwykle większy popęd seksualny niż kobiety.

Powyższy wniosek nie oznacza, że Twoja kobieta jest całkowicie niezainteresowana seksem. Po prostu będziesz musiał poświęcić trochę więcej czasu na budowanie klimatu. Jak wzbudzić w niej nastrój do seksu?

Jak wprowadzić ją w nastrój do seksu?

To może być prostsze, niż myślisz. Poznaj te 4 proste sposoby, które mogą odmienić Twój wieczór i nie tylko:

Wróć do podstaw

Nie lekceważ potęgi niesamowitej magii całowania: 75% kobiet stwierdza, że pocałunki pomogłyby im wprowadzić się w romantyczny nastrój, a 61% potwierdza, że nawet samo przytulanie mogłoby załatwić sprawę. Dlaczego tak się dzieje? Całowanie to nie tylko fizyczne podniecenie, ale także akt emocjonalny, który buduje intymność.

10 pozycji seksualnych, gdy oboje macie ochotę na szybki numerek

Zaskocz ją romantyczną kolacją

Prawdopodobnie każda kobieta potwierdzi, że romantyczna kolacja lub randka wprawią je w „ten” nastrój.

Czemu? Przygotowanie dla niej obiadu zamiast wyjścia na miasto pokazuje, że jesteś gotów poświęcić czas, aby zrobić dla niej coś miłego (nawet jeśli nie jesteś w tym dobry). Zrób coś poza swoją strefą komfortu, co pozwoli wam obojgu dowiedzieć się więcej o sobie nawzajem. Na przykład znalezienie wspólnego hobby, które zbuduje intymność w zupełnie inny sposób. Czasem nawet zwykły spacer po parku sprawi, że dowiesz się o swojej połówce więcej, niż podczas nudnego popołudnia przed telewizorem.

Co ważne spraw, żeby poczuła się zauważona na wszystkie możliwe sposoby, zanim nawet zbliżysz się z nią w stronę sypialni sypialni. Potem może być już tylko lepiej.

Czy popularność gadżetów erotycznych rośnie?

Wykorzystaj swoje sprośne rozmówki

No tak, tutaj przechodzisz od razu do sedna. Jednak pamiętaj, jeśli nie będziesz stąpać ostrożnie, sprośne mówienie może szybko stać się naprawdę banalne, by nie powiedzieć śmieszne (czyt. mało podniecające). Jeśli nie przesadzisz, to możesz wykorzystać je na swoją korzyść. Pamiętaj tylko, że „brudne gadki” wykraczają poza to, co słyszysz w porno. W rzeczywistości mówienie jej, że zamierzasz „pchać ją jak niegrzeczną dziewczynę, którą jest” może w rzeczywistości być poważnym zniechęceniem i zniszczy nastrój do seksu, jeśli się tego nie spodziewa i/lub nie oczekuje.

Sprośne rozmowy - jak sprawić aby miała nastrój do seksu
fot: Getty Images

Spraw, by poczuła się sexy

Każda kobieta chce czuć się w łóżku pięknie i sexy. Bielizna lub seksowny zestaw mogą pomóc im wprawić się w odpowiedni nastrój. Ma to sens, gdyż bielizna jest jednym z sekretów długoletnich małżeństw, które nadal uprawiają seks.

Nigdy nie dyskredytuj jej zwykłego stanika i bielizny, każdy potrzebuje wygody. Może się okazać, że jej zwykła bielizna jest w lepszym stanie niż Twoje znoszone gacie! Kiedy założy coś bardziej zachęcającego na miły wieczór, z pewnością nie odciągniesz od niej wzroku. Koniecznie nie zapomnij powiedzieć, jak pięknie i seksownie wygląda w tej bieliźnie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.