22 gwarantowane oznaki niewierności

Ten poradnik przeczytasz w trzy minuty

Nawet jeśli uważasz, że twoja partnerka/partner cię nie zdradza, są pewne oznaki, które powinny wzbudzić w tobie co najmniej zaniepokojenie. Nie zachęcamy do tego aby od razu wszczynać wielką awanturę i tworzyć teorie spiskowe, ale warto się przyjrzeć zachowaniu twojej drugiej połówki i spokojnie przyglądać się rozwojowi sytuacji. W końcu jak mówi przysłowie, strzeżonego… Jeśli widzisz powtarzające się sytuacje i zachowania, musisz sobie odpowiedzieć przede wszystkim na pytanie, czy to tylko chwilowe, a może faktycznie jest coś na rzeczy? My podpowiadamy, co może być powodem do wzmożonej czujności.

1. Nagle staje się bardzo „tajemniczy/a” w kwestii swojego telefonu.

Żyjemy teraz w takich czasach, że w telefonach mamy niemal „całe nasze życie”. Pokaż mi telefon, a powiem Ci kim jesteś i jakie sekrety ukrywasz przed innymi. Twoja druga połówka nagle zaczęła przykładać szczególną uwagę do zabezpieczenia swojego telefonu? Pojawiły się hasła, wiadomości wyświetlają się w inny sposób, kładzie telefon ekranem do dołu lub nagle denerwuje się, gdy zaglądasz jej/jemu przez ramię lub przychodzi wiadomość? A może nagle zaczyna wychodzić do innego pokoju, gdy ktoś dzwoni? Czerwona lampa powinna Ci się zaświecić.

2. Nadmiernie chronią niektóre hasła i dane osobowe.

Wspominaliśmy o tym w punkcie pierwszym. Jeśli nagle twoja połówka stała się wyjątkowo zorganizowana i ostrożna w związku z hasłami i numerami PIN do telefonów, skrzynek mailowych, mediów społecznościowych, etc., warto przyjrzeć się sprawie. Jest szansa, że nagła dbałość o zabezpieczenia może oznaczać wysyłanie wiadomości o treści i do osób, z których nie będziesz zadowolony. Czerwona flaga powinna się tym bardziej pojawić jeśli jesteście z sobą przez dłuższy czas i wcześniej nie potrzebowaliście tego typu zabezpieczeń.

3. Mają drugi, tajny telefon, konto e-mail lub profil w mediach społecznościowych o którym nie chcą, abyś wiedział.

Ten gwarantowany znak oszukiwania to kolejny sposób, w jaki ludzie ukrywają rzeczy przed drugą połówką. Posiadanie dodatkowego telefonu, adresu e-mail lub komunikatora, którego zwykle nie używa może początkowo nie wydawać się podejrzane, ale kiedy jest bezpośrednio powiązane z twoją miłością, może być to trudne do wyjaśnienia. Oczywiście są wyjątki, np. gdy ta osoba ma wiele firm, które musi prowadzić. Jeśli tak jest, zrozumiałe jest, dlaczego mieliby alternatywny adres e-mail lub dodatkowe konta wyłącznie do celów biznesowych.

4. Zaczynają ćwiczyć lub lepiej dbać o swój wygląd.

Ten aspekt może być złudny i trudny do określenia, ponieważ ludzie naturalnie chcą wyglądać jak najlepiej dla swojego partnera, ale też po prostu dla siebie. Mogą też mieć po prostu dość, że np. mierzą się z nadwagą i niekorzystnym w swoim mniemaniu, wyglądu. Jeśli jednak twój partner nagle ma obsesję na punkcie ćwiczeń i dobrego wyglądu, może to być znak, że próbuje zaimponować komuś innemu. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli nigdy wcześniej nie wkładali wiele wysiłku w swój wygląd, a siłownie raczej omijali szerokim łukiem.

5. Ich pragnienie intymności znacznie się zmienia.

Jeśli twoja partnerka/twój partner nagle przestaje się interesować, co się dzieje w waszej sypialni, to może być kwestia wielu czynników. Niekoniecznie potencjalnej zdrady. Złe samopoczucie, stresy, ogólne zmęczenie, czy nawet pora roku, może sprawiać, że w waszej sypialni powieje chłodem. Ale jeśli sytuacja się nie zmienia, warto zastanowić się, co się dzieje. Ale jest jeszcze druga możliwość, gdy twój partner/partnerka nagle stają się wręcz seksualnie nadpobudliwi i ich ochota na amory zaczyna mocno odbiegać od normy. Pytanie czy to ty, czy może chęć wyżycia się, bo w jej/jego głowie jest właśnie ktoś inny?

PornHub: Wyszukiwania, które zdefiniowały rok 2022

6. Mają nowego przyjaciela, z którym zawsze spędzają czas, kiedy nie ma Cię w pobliżu.

To dobrze, że twoja partnerka/partner poznają nowych ludzi i zdobywają przyjaciół. Znów warto jednak być czujnym i sprawdzić, czy to tylko przyjaźń, czy to już kochanie? Czerwona lampka powinna ci się zaświecić zawsze wtedy, gdy ona/on ociągają się z przedstawieniem ci tej osoby lub gdy spotyka się z tym kimś głównie wtedy gdy cię nie ma. Jeśli mijają miesiące, a ty dalej nie znasz tej osoby, coś musi być na rzeczy.

7. Obwiniają cię o wszystko i poniżają, gdy tylko nadarzy się okazja.

Ludzie, którzy oszukują, często próbują odwrócić sytuację od swojej drugiej połówki, ponieważ chcą wyglądać na lepszą osobę. Jeśli twój partner mówi o tobie coś niemiłego lub niegrzecznego, nie złość się – wykorzystaj to jako okazję do sprawdzenia, czy naprawdę jest godny zaufania. Jeśli ta gwarantowana oznaka zdrady zostanie połączona z kilkoma innymi, istnieje duża szansa, że twój chłopak lub dziewczyna może być po prostu niewierny i chce to ukryć w bardzo sprytny sposób.

8. Zaczynają pracować dłużej lub biorą na siebie większą odpowiedzialność w pracy.

Ten gwarantowany znak oszustwa może oznaczać kilka różnych rzeczy. Możliwe, że twój partner stara się być tak zajęty, że nie ma czasu na nic innego – w tym na ciebie. Lub może być tak, że próbuje stworzyć wymówkę, aby spędzić więcej czasu z osobą, z którą cię oszukują. Jeśli tak jest, prawdopodobne jest, że ich wydajność w pracy również znacznie na tym ucierpi.

9. Znajomi lub członkowie rodziny wspominają o nich coś dziwnego.

Jeśli przyjaciele lub członkowie rodziny twojego partnera wydają się być wobec nich podejrzliwi lub jeśli rozmawiali o tym, że twój partner zachowywał się inaczej, nadszedł czas, aby zacząć zadawać pytania. Często osoby, które są najbliżej kogoś, jako pierwsze zauważą, że coś się dzieje. Zaufaj swojemu przeczuciu i sprawdź, czy możesz uzyskać od nich więcej informacji na temat tego, co mówili.

10. Zawsze są zbyt zajęci lub wymyślają wymówki, by nie spędzać z tobą czasu.

Jeśli twój partner jest zawsze zbyt zajęty lub wymyśla wymówkę za wymówką, dlaczego nie może spędzić z tobą czasu, to zdecydowanie czerwona flaga. Może to oznaczać, że próbują znaleźć sposób, aby cię unikać, aby móc spędzić więcej czasu z kochankiem/kochanką. Ten gwarantowany znak oszustwa nie należy ignorować.

Mężczyźni powinni mieć wytrysk co najmniej 21 razy w miesiącu

11. Zaczynają się inaczej ubierać lub mają nowy styl, którego nie rozpoznajesz.

Jeśli twój partner zmieni sposób, w jaki się ubiera lub decyduje się na odświeżenie wyglądu, może to być spowodowane tym, że próbuje zaimponować osobie, z którą cię zdradza. Często ludzie, którzy mają romanse, starają się wyglądać jak najlepiej, aby podobać się nowej miłości. Jeśli ten nowy styl różni się od tego, jak zwykle ubiera się twój partner, zdecydowanie warto to zbadać.

12. Stają się bardziej tajemniczy i przestają powierzać Ci ważne informacje.

Jeśli twój partner staje się bardziej tajemniczy i przestaje mówić ci rzeczy, które kiedyś były dla ciebie ważne, to prawdopodobnie dlatego, że próbuje coś przed tobą ukryć i dawkuje informacje. Ten gwarantowany znak oszukiwania może oznaczać, że coś ukrywają lub starają się być ostrożni.

13. Zawsze wychodzą późno w nocy i wracają do domu pachnąc perfumami lub wodą kolońską (nawet jeśli ich nie nosisz).

Jeśli twój partner wraca późno do domu lub jego ubrania pachną wodą kolońską lub perfumami, to gwarantowana oznaka zdrady, którą należy potraktować bardzo poważnie. Możliwe, że po pracy wzięli udział w imprezie, na której gospodarz miał na sobie jakiś mocno pachnący zapach, albo po prostu doszło do intymnego zbliżenia. Pamiętaj też, że ludzie, którzy zdradzają, wiedzą jak się kamuflować, dlatego często przebierają się przed powrotem do domu, aby nie pachnieć jak ich partner z romansu.

14. Stają się bardziej agresywni lub kłótliwi w stosunku do ciebie bez powodu.

Jeśli twój partner zawsze był trochę agresywny lub nerwowy, ale ostatnio sytuacja się pogarsza, może to być spowodowane poczuciem winy z jakiegoś powodu. Ten gwarantowany znak oszukiwania jest często sposobem, w jaki osoba, która oszukuje, może wyładować swoją złość na drugiej połówce. Jeśli tak jest, nadszedł czas, aby zacząć zwracać uwagę na to, co się dzieje i dowiedzieć się, czy istnieje inne wyjaśnienie, skąd nagłe ataki złości.

15. Często wyjeżdżają służbowo lub muszą częściej podróżować.

Jeśli twój partner nagle musi więcej podróżować ze względu na pracę lub ciągle wyjeżdża z miasta, może to być spowodowane tym, że zdradza cię z kimś, kto mieszka w innym mieście. Ten gwarantowany znak oszukiwania nie jest czymś, co należy lekceważyć; czas sprawdzić, czy jest jakiś powód, dla którego twój partner tak często wyjeżdża i to bez ciebie.

16. Zmieniają fryzurę, skracają włosy, golą zarost lub zmieniają sposób, w jaki je układają.

Jeśli twój partner/partnerka wprowadza zmiany w swoim wyglądzie nagle ścina włosy, zmienia kolor lub w przypadku mężczyzny zgoli brodę, wąsy, bokobrody itp. i zmienił sposób układania włosów, w dodatku wprowadził/a istotne zmiany do swojej kosmetyczki, to ten gwarantowany znak zdrady należy potraktować bardzo poważnie. Możliwe, że twoja połówka zaczęła spotykać się z nowymi ludźmi i wprowadza wizerunkowe poprawki, ponieważ nowej miłości nie podobał się jakiś konkretny wygląd. To też sygnał, że zachodzą jakieś zmiany. Pytanie tylko czy na twoją korzyść?

17. Natkniesz się na dowody niewierności lub znajdziesz coś podejrzanego podczas węszenia wokół ich komputera lub telefonu.

Jeśli nie jesteś w stanie przyłapać partnera na zdradzie, będziesz musiał poszukać innych gwarantowanych oznak zdrady. Czasami ten gwarantowany znak oszustwa można znaleźć po podstępnym podglądaniu ich komputera lub telefonu. Zdecydowanie nie należy węszyć za plecami partnera, ale jeśli ma przed tobą tajemnice lub cały czas kłamie na temat tego, gdzie się znajduje, warto przyjrzeć się bliżej temu, co robi.

18. Mają wahania nastroju, które wydają się pojawiać znikąd i nie wiedzą, jak je wyjaśnić.

Jeśli twoja partnerka/partner nigdy nie był szczególnie nastrojowy lub miał trudności z kontrolowaniem swoich emocji, ale nagle zaczyna mieć duże wahania, może to oznaczać, że szuka ujścia, jakie powstaje przez stres związany prowadzeniem podwójnego życia. Ten gwarantowany znak niewierności jest dla twojej połówki często sposobem na wyładowanie złości na tobie, osobie, która podświadomie stoi na przeszkodzie ich rozwijającego się romansu.

19. Próbują cię przekonać, żebyś nie spędzał czasu z przyjaciółmi/rodziną.

Jeśli twój partner/partnerka zaczyna być naprawdę zaborczy i próbuje odizolować cię od ludzi, którym zależy na tobie najbardziej, może to być spowodowane tym, że próbuje ukryć przed nimi swój romans. Ten gwarantowany znak oszustwa jest często próbą odseparowania wszystkich aspektów życia przez oszusta, tak aby nikt nigdy nie dowiedział się, co się dzieje. Twoi przyjaciele patrząc z boku, mogą mieć lepsze oko, do tego czego ty nie zauważasz. A to zagrożenie dla potencjalnego romansu.

20. Dokonują wielu zmian w swoich planach w ostatniej chwili i zawsze mają wymówkę.

Jeśli twój partner zawsze dokonuje w ostatniej chwili zmian w swoich planach, zwykle dzieje się tak dlatego, że próbuje czegoś uniknąć. Ten gwarantowany znak niewierności może oznaczać, że próbują znaleźć sposób na uniknięcie spędzania czasu z tobą, aby zamiast tego mogli zobaczyć kochanka/kochankę. Jeśli ten schemat się utrzyma, to zdecydowanie czas na rozmowę.

Czy rozmiar penisa ma znaczenie?

21. Już w przeszłości przyłapałeś ją/go na zdradzie.

Jeśli już przyłapałeś swojego partnera/partnerkę na zdradzie w przeszłości, zwykle jest to dobra wskazówka, że zrobi to ponownie. Oznacza to, że ​​prawdopodobnie szukają okazji do ponownego uwikłania się w romans, nawet jeśli będą musieli zaryzykować twoje zaufanie do nich, aby to zrobić.

22. Nigdy nie przyznają się do tego, co robią, bez względu na to, ile znajdziesz dowodów.

Jeśli ta gwarantowana oznaka zdrady będzie się utrzymywać wystarczająco długo, będziesz wiedział, że nic więcej nie możesz powiedzieć ani zrobić, aby twój partner przyznał się do tego, co się dzieje. To jednak dopiero początek; im szybciej to zrozumiesz i zaczniesz się z tym mierzyć, tym lepiej dla ciebie i twojego życia.

PODSUMOWANIE

Pamiętaj, że powyższe punkty mogą wskazywać, że twoja partnerka lub partner nie do końca są wobec ciebie szczerzy albo po prostu robią cię w konia i zdradzają na całego. Nie zasługujesz na to i zawsze jest dobry moment, by o siebie zawalczyć. Pamiętaj też, że dziwne zachowanie twojego partnera lub partnerki może być spowodowane wieloma aspektami, niekoniecznie powiązanych ze zdradą. Dlatego apelujemy o ostrożność, czujność, a dodatkowa rozmowa z twoją drugą połówką jeszcze nikogo nie zabiła. Może co najwyżej pomóc. Wybieraj mądrze, ale zawsze w zgodzie ze sobą.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.