10 sposobów, aby Twój orgazm był jeszcze lepszy

Ten artykuł przeczytasz w 2 min

Orgazmy odczuwamy bardzo indywidualnie i na różne sposoby, od stosunku waginalnego/ analnego, przez masaż prostaty, po zabawę sutkamiAle jeśli jest jedna rzecz, z którą wszyscy możemy się zgodzić, to to, że orgazm reprezentuje przyjemny szczyt między nagromadzeniem a uwolnieniem napięcia seksualnego. 

Zwiększenie częstotliwości i intensywności męskiego orgazmu sprowadza się do trzech czynników. Jednym z nich jest to, czy odczuwasz wrażenia dotykowe lub stymulację, których potrzebujesz, aby twój wyjątkowy mózg i ciało miały bodźce do orgazmu?Male orgasm facts that could improve your sex life | Metro News

Drugim czynnikiem jest to czy masz zapewniony odpowiedni kontekst, który cię podnieci? Tak, seks jest kontekstową rzeczą. Przykładowo, gdy lekarz podczas badania dotyka twojego pośladka, jest to zupełnie inna sytuacja, kiedy twojego pośladka dotyka twoja partnerka/ twój partner. To dokładnie ten sam dotyk, ale kontekst naprawdę dyktuje doświadczenie.

Trzeci czynnik dotyczy uważności. Czy poświęcasz wystarczająco dużo uwagi i łączysz się ze swoim partnerem, aby w pełni tego doświadczać?

Im więcej ćwiczysz, aby maksymalizować swoje orgazmiczne doznania, korzystając z poniższych wskazówek i technik, tym lepiej będziesz odczuwać orgazm za każdym razem.

Oto 10 prostych sposobów, które pomogą Ci zmienić orgazmy z dobrych na wspaniałe, niezależnie od tego, czy się masturbujesz, czy spotykasz się z partnerem:

1) Dotknij swojego krocza

To region położony pomiędzy twoimi jądrami a tyłkiem i jest to jedna z wielu wysoce erogennych stref, która dobrze reaguje na stymulację seksualną. Ten obszar jest pełen zakończeń nerwowych, więc jest naprawdę wrażliwy.

Niektórzy faceci twierdzą, że wywierając nacisk na ten obszar, mogą mieć wielokrotne orgazmy. Prawdopodobnie dlatego, że możesz stymulować gruczoł krokowy zewnętrznie przez krocze. Podczas stosunku lub seksu oralnego poproś partnerkę/ partnera, aby położyli tam palec i naciskali nim, aż nacisk będzie odpowiedni.

2) Masuj punkt P (prostatę)

Ten gruczoł jest męskim odpowiednikiem punktu G. Możesz go stymulować zewnętrznie, wywierając nacisk na krocze, ale jeśli chcesz zmaksymalizować przyjemność, będziesz musiał zrobić małe analne riki-tiki.

Jeśli bawisz się z partnerką/ partnerem, poproś, aby nasmarował/a lubrykantem palec i niech wetknie go na około 5 cm w tyłek. Gdy poczują małą grudkę wielkości orzecha włoskiego, mogą zastosować pewien nacisk i lekkie pchnięcie. Jeśli chcesz odkrywać grę analną solo, masażer prostaty lub wibrujący korek analny mogą ci pomóc.

Jedną z opcji oszałamiającego orgazmu jest połączenie stymulacji prostaty i prącia. Inną opcją jest skupienie się całkowicie na prostacie i osiągnięcie orgazmu w punkcie „P”, który wiele osób opisuje jako głębsze, pełniejsze doznanie ciała.

3) Skróć okres refrakcji

Mentalnie możesz chcieć pójść na kolejną rundę po osiągnięciu wspaniałego orgazmu, ale większość facetów fizycznie nie może uzyskać kolejnej erekcji natychmiast po zakończonym seksie. Okres refrakcji to czas po wytrysku, kiedy mężczyzna jest niewrażliwy na stymulację seksualną i nie jest zdolny do ponownego podjęcia aktywności seksualnej. W skrócie — nie stanie ci. Ten okres jest inny u każdego faceta i może trwać od kilku minut do całego dnia. Są jednak sposoby na skrócenie tej fazy.

Najlepszym sposobem na skrócenie czasu refrakcji jest zwiększenie pobudzenia. Może to być robienie czegoś innego, na przykład wypróbowanie zabawki erotycznej lub sprośne gadanie. Nawet drobne zmiany mogą być nowością i ekscytacją potrzebną do podkręcenia silników w drugiej rundzie.

4) Oddychaj

Ten sposób wywodzi się z seksu tantrycznego, w którym należy wykonywać ruchy oddechem. Skoncentruj się na oddechu i spróbuj go spowolnić, aż będzie zgodny z twoimi pchnięciami. Kiedy zbliżasz się do orgazmu, zauważysz, że tętno i oddech naturalnie zaczynają przyspieszać, ale jego spowolnienie poprawi ilość tlenu i przepływ krwi, które docierają do penisa, dzięki czemu punkt kulminacyjny będzie jeszcze silniejszy.

5) Ćwicz mięśnie Kegla

Kobiety wykonują ćwiczenia Kegla i mówią, że wzmacniają ich orgazm pochwowy. Mężczyźni mogą zrobić to samo!

Zasadniczo ćwiczenia Kegla to sposób na kurczenie mięśni dna miednicy, co zapewnia większą kontrolę i intensywność podczas seksu. Spróbuj unieść penisa w górę i w dół mięśniami. Co ważne, należy wykonać trzy serie po dziesięć powtórzeń. Cały trening powinien być powtarzany cztery razy w ciągu dnia. Istotne jest to, że ćwiczenia można wykonywać o dowolnej porze i wszędzie.  Ćwiczenia nie powinny być wykonywane w trakcie oddawania moczu, ponieważ mogłoby to doprowadzić do zapalenia pęcherza moczowego.

6) Użyj zabawki erotycznej

Przyzwyczailiśmy się do sprzedawania zabawek erotycznych kobietom, ale istnieje wiele zabawek, które pomagają również właścicielom penisa. Prawdopodobnie słyszałeś o Fleshlight, popularnym męskim masturbatorze, ale czy wiesz, że są też wibratory zaprojektowane specjalnie dla penisa? Pierścienie na penisa, zatyczki analne i masażery prostaty mogą również wnieść twoje seksualne doznania na wyższy poziom.

8 masażerów prostaty, które całkowicie zmieniają zasady gry

7) Stosuj dietę przyjazną dla orgazmu

Kształtowanie się pomoże w każdym aspekcie twojego życia seksualnego, a częścią nabierania formy jest lepsze odżywianie. Zacznij od zieleniny. Szpinak pomaga rozszerzać naczynia krwionośne, co może zwiększyć przepływ krwi do narządów płciowych. Inne warzywa, takie jak jarmuż, kapusta i kapusta pak choi, są dobrym źródłem kwasu foliowego, który wspomaga aspekty reprodukcyjne.

Top 7 Fat-Burning, Muscle-Building Diet Plans for Men

Następnie upewnij się, że jesz jajka. Są bogate w witaminy z grupy B, które łagodzą stres i są ważne dla zdrowego libido, co oznacza lepsze orgazmy. Na koniec zejdź z płatki owsiane. Owies i produkty pełnoziarniste to jeden z niewielu naturalnych sposobów na zwiększenie poziomu testosteronu we krwi. Więcej testosteronu to silniejsze orgazmy.

8) Spróbuj edgingu

Opóźniona gratyfikacja może być trudna do opanowania, ale jeśli chodzi o orgazm, jest tego wart. Badanie opublikowane w Journal of Sex Research zalecało „edging” lub praktykę celowego opóźniania orgazmu w celu uzyskania bardziej intensywnego szczytowania. Badanie wykazało, że jeśli ludzie wstrzymywali się, gdy byli w około 90% drogi w szczytowaniu, a następnie wznowili po lekkim zwolnieniu, ich ostateczny orgazm był znacznie silniejszy.

To łatwy sposób na wzmocnienie gry: dojdź do „krawędzi” orgazmu, zwolnij, zatrzymaj się, a następnie zacznij od nowa. Spróbuj zrobić to dwa lub trzy razy, zanim pozwolisz sobie dojść.

9)Skoncentruj się na fizyczności

Czasami podczas seksu gubisz się w myślach — myśląc o tym, jak gorący jest twój partner, rozważając najlepsze porno, jakie kiedykolwiek obejrzałeś, a nawet myśląc o tym, co jest na obiad. Aby uzyskać lepszy orgazm, wróć do swojego ciała.

Pomyśl o tym w ten sposób: jeśli biegasz, będziesz miał zupełnie inny trening, jeśli pozwolisz swojemu umysłowi wędrować, niż jeśli całkowicie skoncentrujesz się na swojej formie. „Skup się na doznaniach fizycznych”, a poczujesz, że twoje ciało reaguje inaczej.

10) Obniż ciśnienie krwi

Po pierwsze, powinieneś utrzymywać niskie ciśnienie krwi w trosce o ogólny stan zdrowia. Jednak utrzymywanie niskiego ciśnienia krwi może również pomóc w życiu seksualnym. Dzieje się tak, ponieważ uszkodzenia spowodowane nadciśnieniem ograniczają przepływ krwi w całym ciele – w tym w penisie. Może to utrudnić utrzymanie erekcji.

 

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.